Käekett Inglitiib (hematiit)

16.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

 

Tootekood: 7529A Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaasist pärlitest, mis on kummist paelal ning mida on mugav randmele asetada. Kuna ketid tehakse personaalsed, siis saab käeketti tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ning erinevate elementidega. Käekett võiks randme ümbermõõdust olla 1,5-2,5cm suurem. Kõige populaarsem on suurus 18,5cm. Ketike pakitakse valgesse kinkekotti. Kui sa ei leia endale sobivas suuruses käeketti, siis anna oma soovist teada maili@ingella.ee.

HematiitMetalselt musta vaimukivi kasutatakse peamiselt maandamiseks ja kaitseks, kuna kivil on võime tasakaalustada keha, vaimu ning hinge. Kivi lahustab negatiivsuse ja ennetab negatiivse energia sisenemist kandja aurasse, taastades sellega keha rahu ja harmoonia tasakaalu. Tegemist on tugeva kiviga, mis toetab pelglikke naisi, tõstes nende enesehinnangut ja vastupidavust, parandab tahtejõudu ja usaldusväärsust ning annab enesekindlust. Hematiit pöörab tähelepanu täitumata unistusele, mis on olnud kandja elu mõtteks.

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18cm, 18,5cm, 19cm, 19,5cm, 20cm, 20,5cm, 21cm, 21,5cm, 22cm