Käekett Inglitiib (hematiit)

16.0017.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

 

Tootekood: 7113A Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaasist pärlitest, mis on kummist paelal ning mida on mugav randmele asetada. Kuna ketid tehakse personaalsed, siis saab käeketti tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ning erinevate elementidega. Käekett pakitakse valgesse kinkekotti. Kui sa ei leia endale sobivas suuruses käeketti, siis anna oma soovist teada maili@ingella.ee.

Hematiiti kui metalselt musta vaimukivi kasutatakse peamiselt maandamiseks ja kaitseks, kuna kivil on võime tasakaalustada keha, vaimu ja hinge. Hematiit on yang-elemendiga kivi, mis tasakaalustab meridiaane, korvates sellega yin-elemendi puudujäägid. Lahustab negatiivsuse ja hoiab ära negatiivse energia sisenemise kandja aurasse, taastades sellega keha rahu ja harmoonia tasakaalu. Tugev kivi, mis toetab pelglikke naisi, tõstes nende enesehinnangut ja suurendades vastupidavust, parandab tahtejõudu ja usaldusväärsust ning annab enesekindlust. Hematiit pöörab tähelepanu täitumata unistusele, mis on olnud kandja elu mõte.

Allikas: Internet, Hingepeegel.

Lisainfo

Suurus

17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm