Valge unenäopüüdja B

18.00

Unenägude püüdja riputatakse voodi kohale või selle lähedusse soodustamaks rahulikku ja sügavat und ning häid unenägusid. Värvus – valge, suurema võrgu läbimõõt 11cm, väiksematel  5cm, kogupikkus ca 48cm

Laost otsas

Tootekood: 8214 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Unenäopüüdja (dreamcatcher) on vana indiaani rahvuslik amulett ehk maagiline ämblikuvõrk püha ringi sees. Enamikus indiaani traditsioonides on unenäod ja nägemused väga tähendusrikkad. Neid peetakse ka vaimuväe allikaks, millest võib koguda tarkust ja mis omakorda aitavad näha ette tulevikku. Tark indiaani rahvas leidis mediteerides ja loodust põhjalikult tundma õppides loodusega vastastikuse mõistmise. Unenägude püüdmiseks leiutasidki indiaanlased nahast ja nööridest põimitud ämblikuvõrgu, mis riputati voodi kohale või selle lähedusse. Nad uskusid, et võrk ei lase kurje vaime läbi ja päästab magaja nii õudusunenägude eest. Võrku kinni jäänud halvad unenäod aurustuvad hommikuste päikesekiirte käes, aga head unenäod libisevad läbi võrgu, mööda sulgi magajani.

Kui unenäopüüdja enam ei toimi, seadke see hommikupäikese kätte, mis laadib sellesse taas head energiat. Kui unenäod muutuvad liiga aktiivseks või Te tunnete vajadust teha neisse paus, asetage unenäopüüdja horisontaalsele pinnale. See muudab unenäopüüdja senikauaks passiivseks, kuni olete taas valmis selle üles riputama. Seega, kui soovid hästi magada ja näha ilusaid unenägusid, riputage oma voodi kohale unenäopüüdja!

Värvus on valge, suurema võrgu läbimõõt 11cm, väiksemal 5 cm, kogupikkus u 48cm (ilma riputusnöörita).

Allikas: Internet