Sojavahast küünal “Kus on sulge, seal on ingleid” (kuldne folio)

13.90

Unistused on loodud täituma!

Minu suur unistus oli välja anda oma disaini ja kujundusega küünlad, mis oleksid lummavate lõhnadega ning kannaksid tuleenergia väge. Minu pikaajaline tähepanek on, et inimesed on hakanud unustama, et tuli on elueneriga, kellega võiks nt läbi rääkimise koguda väge. Küünalt süüdates võime tuleenergiale anda pühaliku soovi: Mida soovin tema kaasabil teostada/saavutada. Sellise soovi ja taotluse esitasid meie esivanemad alati kui hakkasid selle loodusenergiga suhtlema.

Üllatus: küünla sisse on peidetud üks metallist armas kaitseingel, kes aitab kaasa meie soovi ja unistuste täitumisele. Aseta leitud kaitseingel nähtavale kohale – nt peenrahakotti või arvuti lähedale, siis püsib soovitud soov alati meeles.

Küünlal on kuldse folioga suled ja tekst: Kus on sulgi, seal on ingleid.

 

Laost otsas

Kirjeldus

Parfüümi noodid: Top Notes:  Valencia Orange, Bergamot, Orange
Heart Notes:  Chilli Pepper, Neroli
Base Notes:  Musk

Põlemisaeg 45h, 180g. Küünal on valmistatud kvaliteetsest naturaalvalgest sojavahast ning sellele on peale raputatud puistet ja üks valge ingel, mis muudab küünla veel säravamaks. Küünal on taevalikult lummaga lõhnaga. Tegemist on Põlvamaa meistrite (Wiera Nordic Candles) käe all valmistatud käsitööküünlaga.

Küünla kasutamise meelespea: Aseta küünal kuumakindlale alusele ning süüta küünal. Põleta kuni pealispinna täieliku sulamiseni. Uuesti süüdates eemalda alati ärapõlenud tahi osa.