Sojavahast küünal “Küllus” (kuldne folio)

13.90

Unistused on loodud täituma!

Minu suur unistus oli välja anda oma disaini ja kujundusega küünlad, mis oleksid lummavate lõhnadega ning kannaksid tuleenergia väge. Minu pikaajaline tähepanek on, et inimesed on hakanud unustama, et tuli on elueneriga, kellega võiks nt läbi rääkimise koguda väge. Küünalt süüdates võime tuleenergiale anda pühaliku soovi: Mida soovin tema kaasabil teostada/saavutada. Sellise soovi ja taotluse esitasid meie esivanemad alati kui hakkasid selle loodusenergiga suhtlema.

Küünlal on kuldse folioga tekst: Küllus. Soovi oma soov. Mõtle, mille üle sa oled täna tänulik. Mida sa sooviksid, et su elus rohkem oleks? Saada oma suurimad soovid lendu ja inglid hakkavad sinu heaks tööle. Heade mõtetega tõmbame enda ligi veel rohkem soovitut.

 

Laost otsas

Kirjeldus

Parfüümi noodid: tsitrus.

Põlemisaeg 45h, 180g. Küünal on valmistatud kvaliteetsest naturaalvalgest sojavahast ning sellele on peale raputatud puistet ja üks valge ingel, mis muudab küünla veel säravamaks. Küünal on taevalikult lummaga lõhnaga. Tegemist on Põlvamaa meistrite (Wiera Nordic Candles) käe all valmistatud käsitööküünlaga.

Küünla kasutamise meelespea: Aseta küünal kuumakindlale alusele ning süüta küünal. Põleta kuni pealispinna täieliku sulamiseni. Uuesti süüdates eemalda alati ärapõlenud tahi osa.