Sojavahast küünal “Armastus annab tiivad”

13.90

Unistused on loodud täituma!

Minu suur unistus oli välja anda oma disaini ja kujundusega küünlad, mis oleksid lummavate lõhnadega ning kannaksid tuleenergia väge. Minu pikaajaline tähepanek on, et inimesed on hakanud unustama, et tuli on elueneriga, kellega võiks nt läbi rääkimise koguda väge. Küünalt süüdates võime tuleenergiale anda pühaliku soovi: Mida soovin tema kaasabil teostada/saavutada. Sellise soovi ja taotluse esitasid meie esivanemad alati kui hakkasid selle loodusenergiga suhtlema.

 

Laos

Kirjeldus

Sensuaalse lõhnaga küünal on graatsiline ja naiselik ning loodud Ingella tellimusel Ukraina kunstniku Ksenia abil. Usun, et just armastus on see, mis paneb meid tundma nii positiivselt ja helgelt, et justkui oleks meile tekkinud tiivad. Soovin ka sinu ellu rohkelt helgust, positiivsust ja külluslikult armastust.

Põlemisaeg 45h, 180g. Küünal on valmistatud kvaliteetsest naturaalvalgest sojavahast ning sellele on peale raputatud puistet, mis muudab küünla veel säravamaks. Värvus on naturaalvalge. Küünal on taevaliku lõhnaga. Tegemist on Põlvamaa meistrite (Wiera Nordic Candles) käe all valmistatud käsitöö küünlaga.

Küünla kasutamise meelespea: Aseta küünal kuumakindlale alusele ning süüta küünal. Põleta kuni pealispinna täieliku sulamiseni. Uuesti süüdates eemalda alati ärapõlenud tahi osa.