Luksuslik küünal “Tervis” (kuldne foolio)

13.90

Unistused on loodud täituma!

Minu suur unistus oli välja anda oma disaini ja kujundusega küünlad, mis oleksid lummavate lõhnadega ning kannaksid tuleenergia väge. Minu pikaajaline tähepanek on, et inimesed on hakanud unustama, et tuli on elueneriga, kellega võiks nt läbi rääkimise koguda väge. Küünalt süüdates võime tuleenergiale anda pühaliku soovi: Mida soovin tema kaasabil teostada/saavutada. Sellise soovi ja taotluse esitasid meie esivanemad alati kui hakkasid selle loodusenergiga suhtlema.

Küünlal on kuldse folioga tekst: Tervis. Soovi soov ja muuda peas oma mõtteid nii, et need oleksid igapäevaselt positiivsed ja elujaatavad.  Ingli armastuse tervendav jõud aitab sind alati!

 

Laos

Kirjeldus

Mõnusalt magusa lõhnaga (jõhvika sära) küünal on graatsiline ja luksuslik.

Põlemisaeg ca 35h, 140g. Küünal on valmistatud kvaliteetsest kookos- ja rapsivahast ning sellele on peale raputatud puistet, mis muudab küünla veel säravamaks. Värvus on naturaalvalge. Küünal on taevaliku lõhnaga.

Küünla kasutamise meelespea: Aseta küünal kuumakindlale alusele ning süüta küünal. Põleta kuni pealispinna täieliku sulamiseni. Uuesti süüdates eemalda alati ärapõlenud tahi osa.