Luksuslik küünal “Küllus” (kuldne foolio)

13.90

Unistused on loodud täituma!

Minu suur unistus oli välja anda oma disaini ja kujundusega küünlad, mis oleksid lummavate lõhnadega ning kannaksid tuleenergia väge. Minu pikaajaline tähepanek on, et inimesed on hakanud unustama, et tuli on elueneriga, kellega võiks nt läbi rääkimise koguda väge. Küünalt süüdates võime tuleenergiale anda pühaliku soovi: Mida soovin tema kaasabil teostada/saavutada. Sellise soovi ja taotluse esitasid meie esivanemad alati kui hakkasid selle loodusenergiga suhtlema.

Küünlal on kuldse folioga tekst: Küllus. Soovi oma soov. Mõtle, mille üle sa oled täna tänulik. Mida sa sooviksid, et su elus rohkem oleks? Saada oma suurimad soovid lendu ja inglid hakkavad sinu heaks tööle. Heade mõtetega tõmbame enda ligi veel rohkem soovitut.

 

Laost otsas

Kirjeldus

Mõnusalt magusa lõhnaga (virsiku jäätee) küünal on graatsiline ja naiselik ning loodud Ingella tellimusel Ukraina kunstniku Ksenia abil. Usun, et just armastus on see, mis paneb meid tundma nii positiivselt ja helgelt, et justkui oleks meile tekkinud tiivad. Soovin ka sinu ellu rohkelt helgust, positiivsust ja külluslikult armastust.

Põlemisaeg ca 35h, 140g. Küünal on valmistatud kvaliteetsest kookos- ja rapsivahast ning sellele on peale raputatud puistet, mis muudab küünla veel säravamaks. Värvus on naturaalvalge. Küünal on taevaliku lõhnaga.

Küünla kasutamise meelespea: Aseta küünal kuumakindlale alusele ning süüta küünal. Põleta kuni pealispinna täieliku sulamiseni. Uuesti süüdates eemalda alati ärapõlenud tahi osa.