Luksuslik küünal “Armastus” (kuldne foolio)

13.90

Soovi oma soov ja see lendu!

Minu suur unistus oli välja anda oma disaini ja kujundusega küünlad, mis oleksid lummavate lõhnadega ning kannaksid tuleenergia väge. Minu pikaajaline tähepanek on, et inimesed on hakanud unustama, et tuli on elueneriga, kellega võiks nt läbi rääkimise koguda väge. Küünalt süüdates võime tuleenergiale anda pühaliku soovi: Mida soovin tema kaasabil teostada/saavutada. Sellise soovi ja taotluse esitasid meie esivanemad alati kui hakkasid selle loodusenergiga suhtlema.

Küünlal on kuldse folioga tekst: Armastus. Soovi oma soov. Ava oma süda ja lase oma ellu armastuseleek. Esmalt armasta iseennast, sest siis on inglitel lihtne saata su ellu sobiv kaaslane. Üksnes iseennast armastades on võimalik leida endale see tõeline armastus ja hoida seda hellalt. Olge hoitud.

 

Laos

Kirjeldus

Mõnusalt magusa lõhnaga (mustsõstra marmelaad) küünal on kuldse tekstiga ja puistega. Usun, et just armastus on see, mis paneb meid tundma nii positiivselt ja helgelt, et justkui oleks meile tekkinud tiivad. Soovin ka sinu ellu rohkelt helgust, positiivsust ja külluslikult armastust.

Põlemisaeg ca 35h, 140g. Küünal on valmistatud kvaliteetsest kookos- ja rapsivahast ning sellele on peale raputatud puistet, mis muudab küünla veel säravamaks. Värvus on naturaalvalge. Küünal on taevaliku lõhnaga.

Küünla kasutamise meelespea: Aseta küünal kuumakindlale alusele ning süüta küünal. Põleta kuni pealispinna täieliku sulamiseni. Uuesti süüdates eemalda alati ärapõlenud tahi osa.