Kaitsev võtmehoidja inglike (roosa kvarts ja mäekristall)

15.90

 

Igaühel meist on oma kaitseingel.

Olgu selle imelise võtmehoidja inglitiivad sulle meeldetuletuseks, et su kaitseingel on sinuga, ükskõik, kuhu sa lähed.

Aidaku see roosast kvartsist inglike su südamel alati avatud olla. ❤️ Võtmehoidja on suurepärane kingitus sulle endale, samuti sobib see valvama sinu kõige kallimate üle.

NB! Kaarte on valikus kaks. Palun vali kaart kas graatsilise õrna inglikesega või tagasihoidliku inglitiivaga.

Kirjeldus

Inglikese pikkus: ca 5,5 cm.
Võtmehoidja pikkus: ca 11,5 cm.
Kaardi mõõdud: 10,2 x 14,5 cm.

Roosa kvarts aitab eemaldada hirmud ja negatiivse energia ning asendab selle armastuse energiaga. Tingimusteta armastuse õpetaja, armastuse ja suhete ligitõmbaja, olemasolevas suhtes usalduse ja harmoonia taastaja, lõpmatu rahu kivi, südametšakra puhastaja ja avaja, enesearmastuse õpetaja, rahustav traumade ja kriiside korral. Parandab hingehaavu ning arendab kohanemis- ja armas­tamisvõimet. Võib suunata ka väga kalgistunud inimesi usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole. Kunstnike kivina tuntud roosa kvarts elustab fantaasiat ja loovat mõtlemist.

Mäekirstall on kirgas läbipaistev kvarts. Ta on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi, mis kõrvaldab ruumist kõik segavad energiad, kiirates selginenud õhku rahu ja kaitset. Kvarts on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. See on ainuke poolvääriskivi, mida saab programmeerida mistahes eesmärgil ning mis tugevdab teiste kristallide toimet. Harmoniseerib kõiki tšakraid.

 

Lisainfo

Kaart

Ingli pildiga, Inglitiivaga