Kaitsev võtmehoidja inglike (hematiit ja mäekristall)

15.90

 

Igaühel meist on oma kaitseingel.

Olgu selle imelise võtmehoidja inglitiivad sulle meeldetuletuseks, et su kaitseingel on sinuga, ükskõik, kuhu sa lähed.

Aidaku see roosast kvartsist inglike su südamel alati avatud olla. ❤️ Võtmehoidja on suurepärane kingitus sulle endale, samuti sobib see valvama sinu kõige kallimate üle.

NB! Kaarte on valikus kaks. Palun vali kaart kas graatsilise õrna inglikesega või tagasihoidliku inglitiivaga.

Kirjeldus

Inglikese pikkus: ca 5,5 cm.
Võtmehoidja pikkus: ca 11 cm.
Kaardi mõõdud: 10,2 x 14,5 cm.

Hematiit teeb pea selgeks. Metalselt musta vaimukivi kasutatakse peamiselt maandamiseks ja kaitseks, kuna sel kivil on võime tasakaalustada keha, vaimu ja hinge. Hematiit lahustab negatiivsuse. See takistab halva energia sisenemist kandja aurasse, taastades sellega keha rahu ja harmoonia tasakaalu. Klassikaline meeste kivi, mis tugevdab Marsi energiat. Marss on planeet, mis vastutab meie tegude eest. Hematiit muudab mehe asjalikuks ja tegusaks, aitab otsustada ja jõuda seatud eesmärgini.

Mäekirstall on kirgas läbipaistev kvarts. Ta on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi, mis kõrvaldab ruumist kõik segavad energiad, kiirates selginenud õhku rahu ja kaitset. Kvarts on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. See on ainuke poolvääriskivi, mida saab programmeerida mistahes eesmärgil ning mis tugevdab teiste kristallide toimet. Harmoniseerib kõiki tšakraid.

 

Lisainfo

Kaart

Ingli pildiga, Inglitiivaga