Kaitseingliga võtmehoidja M (roosa kvarts värvitud jadeiit)

15.00

Inglikese kõrgus ca 4,5cm ja koos rõnga ja ketiga on võtmehoidja pikkus ca 10,5cm.

Inglike sobib väga hästi kingituseks. Kaardil on tekst: Inglid olgu sinuga nii minnes kui ka tulles. Igaühel meist on oma kaitseingel – taevane sõnumitooja, kes meid hoiab ja kaitseb. Usalda oma kaitseinglit. Nad on iga päev meiega ja toovad meile lisaõnne kõige ootamatumal hetkel. Kaardi mõõtmed: 10,2×14,5cm.

Kirjeldus

Roosa kvarts eemaldab hirmud ja negatiivse energia ning asendab selle armastuse energiaga. On tingimusteta armastuse õpetaja, armastuse ja suhete ligitõmbaja, olemasolevas suhtes taastab usalduse ja harmoonia, lõpmatu rahu kivi, südametšakra puhastaja ja avaja, enesearmastus, sisemine tervenemine, rahustav traumade ja kriiside korral. Kivi parandab hingehaavu, arendab kohanemis- ja armastamisvõimet. Võib ka väga kalgistunud inimesi suu­nata usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole.“Kunstnike kivina” elustab fantaasiat ja loovat mõtlemist.

Jadeiit on kivi, mis suudab mõjutada nii elusat kui elutut loodust, mistõttu sobib väga hästi maaharijatele. Ta parandab m eeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi tema isikupära ja võime armastada. Läänes arvatakse, et jadeiit suurendab sissetulekuid ja kindlustab majanduslikku edu; Idamaades aga leitakse, et kivi pikendavat inimese eluiga ja andvat talle tarkust juurde. Arvatakse, et jadeiit kaitseb õnnetuste ja õnnetusjuhtumite eest, aitab radikuliid ja närvihaiguste ravil ning reguleerib arteriaalset vererõhku.

Allikas: Internet

Lisainfo

Kaal 0.027 kg
Mõõtmed 3.8 cm