Kaitseingliga võtmehoidja I (roosa kvarts turmaliin)

15.00

Inglikese kõrgus ca 4,5cm ja koos rõnga ja ketiga on võtmehoidja pikkus ca 10,5cm.

Inglike sobib väga hästi kingituseks. Kaardil on tekst: Inglid olgu sinuga nii minnes kui ka tulles. Igaühel meist on oma kaitseingel – taevane sõnumitooja, kes meid hoiab ja kaitseb. Usalda oma kaitseinglit. Nad on iga päev meiega ja toovad meile lisaõnne kõige ootamatumal hetkel. Kaardi mõõtmed: 10,2×14,5cm.

Laost otsas

Kirjeldus

Roosa kvarts eemaldab hirmud ja negatiivse energia ning asendab selle armastuse energiaga. On tingimusteta armastuse õpetaja, armastuse ja suhete ligitõmbaja, olemasolevas suhtes taastab usalduse ja harmoonia, lõpmatu rahu kivi, südametšakra puhastaja ja avaja, enesearmastus, sisemine tervenemine, rahustav traumade ja kriiside korral. Kivi parandab hingehaavu, arendab kohanemis- ja armastamisvõimet. Võib ka väga kalgistunud inimesi suu­nata usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole.“Kunstnike kivina” elustab fantaasiat ja loovat mõtlemist.

Turmaliin (kaitse, maandus, õnn, positiivsus, stress, enesekindlus, julgus ja tervendus). Turmaliin on väga võimas maandaja ja õnnelikkuse kivi. Õnnelikkuse kiviks peetakse kivi eelkõige väga hea mentaalse tervendamise tõttu – kivi laseb sul paremini näha oma negatiivseid mõttemustreid, et saaksid need muuta toetavateks ja positiivseteks. Turmaliin suurendab vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist elusse.

Tugeva kaitsekivina aitab needuse, halva energeetika kui ka nõidumise vastu. Aitab eemaldada kehast energia-blokeeringuid ja toetab negatiivse energia (ärevus, viha, armukadedus) transformeerumist positiivseks. Hajutab pingeid, hirme ja minevikuvalu. Mõjub väga häst inimestele, kes elavad pidevas stressis ning puutuvad igapäevaselt kokku erinevate rahvamassidega.

Allikas: Internet

Lisainfo

Mõõtmed 3.8 cm