Kaitseingel kulon (opaliit mäekristall)

11.90

Mäekristall on kirgas läbipaistev kvarts. Ta on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi, mis kõrvaldab ruumist kõik segavad energiad, kiirates selginenud õhku rahu ja kaitset. Kvarts on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. See on ainuke poolvääriskivi, mida saab programmeerida mistahes eesmärgil ning mis tugevdab teiste kristallide toimet. Harmoniseerib kõiki tšakraid.

Opaliit on inimese valmistatud inglite kristall. See aitab meil saada kontakti meid ümbritsevate kaitseinglitega ja muuta meie aura nende jaoks vastuvõetavamaks. Usutakse, et opaliit vähendab meeleolu kõikumisi ning puhastab verd ja neere. See kristall sobib ideaalselt lastele, aidates neil suhelda oma kaitseingliga ja mõista elu olemust. Opaliidiga on võimalik luua enda ümber ja oma koju kaitsevõrgustik. Opaliit on inimese loodud räniklaas kaltsiumi ja magneesiumi lisandiga, mis on keemiliselt koostiselt sarnane loodusliku opaaliga.

Allikas: Internet.

Tootekood: 607 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Kaitsvat kulonit on võimalik riputada endale meelepärase keti otsa. Kuloni mõõtmed on ca 3,5×2,5cm. Kaitseingli pea ja keha on poolvääriskivist ja muud detailid klaasist või plastikust. Kaitseingel pakitakse valgesse kinkekotti. Kui Te ei leia endale sobivas toonis või disainiga kulonit, siis andke oma soovist teada aadressil: maili@ingella.ee.

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18cm, 18,5cm, 19cm, 19,5cm, 20cm, 20,5cm, 21cm, 21,5cm, 22cm