Käekett unenäopüüdja (hauliit, mäekristall ja värvitud hematiit)

17.9018.90

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

Hauliit on väga rahustava mõjuga kristall, mistõttu on seda nimetatud ka rahu- ja harmooniakiviks. Hea stressi ja viha leevendajana vaigistab hauliit mõttetegevust ja ärevust tekitavaid tundeid ning suurendab positiiseid isikuomadusi. Hauliit suurendab kannalikkust ja aksepteerimisvõimet, sed nii teiste kui enda puhul. Vaimsel tasandil häälestab vastu võtma kõrgemat tarkust ja saama teadlikumaks. 

Hematiit. Metalselt musta vaikukivi kasutatakse peamiselt maandamiseks j kaitseks, kuna kivil on võime tasakaalustada keha, vaimu ning hinge. Kivi lahustab negatiivse ja ennetab negatiivse energia sisenemist kandja aurasse, taastades sellega keha rahu ja harmoonia tasakaalu. Tegemist on tugeva kiviga, mis toetab ka pelglikke naisi, tõstes nende enesehinnangut ja vastupidavust, parandab tahtejõudu ja usaldusväärsust ning annab enesekindlust. Hauliit pöörab tähelepanu täitumata unistustele, mis on olnud kandja elu mõtteks

Mäekristall on kirgas läbipaistev kvarts. Ta on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi, mis kõrvaldab ruumist kõik segavad energiad, kiirates selginenud õhku rahu ja kaitset. Kvarts on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. See on ainuke poolvääriskivi, mida saab programmeerida mistahes eesmärgil ning mis tugevdab teiste kristallide toimet. Harmoniseerib kõiki tšakraid.

 

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt pärlitest, mis on kummist paelal. Seda on mugav randmele panna. Käeketis on kasutatud kullatooni värvitud unenäopüüdja ja vahelülisid. Kuna käeketid valmivad klientide soovide alusel, saab neid tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ja erinevate elementidega. Käekett pakitakse armsasse lumivalgesse kinkekotti. Kui Te ei leia endale sobivas suuruses või disainiga käeketti, siis andke oma soovist teada aadressil: maili@ingella.ee.

PS! Käekett võiks randme ümbermõõdust olla 1,5-2,5cm suurem. Kõige populaarsem on suurus 18 ja 18,5cm.

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18cm, 18,5cm, 19cm, 19,5cm, 20cm, 20,5cm, 21cm, 21,5cm, 22cm