Käekett Inglitiib Angel Love (kuukivi värvitud hematiit)

18.0019.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

Kuukivi on eriliselt naiseliku energiaga kivi, mida juba iidsetel aegadel kasutati naiste müsteeriumides. Kivi on alati seostatud Kuu, viljakuse, emaduse ja naiselikkuse jõuga. On ka armastajate kiviks, lepitades armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes armastajaid üksteisele lähemale. Kuukivi reageerib Kuu faasidele. Ta on kõige tugevam täiskuu ajal ning imab siis endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu. Siis soovitatakse naistel kuukivi mitte kanda vaid jätta kuu paistele oma väge koguma.

Hematiit. Metalselt musta vaikukivi kasutatakse peamiselt maandamiseks j kaitseks, kuna kivil on võime tasakaalustada keha, vaimu ning hinge. Kivi lahustab negatiivse ja ennetab negatiivse energia sisenemist kandja aurasse, taastades sellega keha rahu ja harmoonia tasakaalu. Tegemist on tugeva kiviga, mis toetab ka pelglikke naisi, tõstes nende enesehinnangut ja vastupidavust, parandab tahtejõudu ja usaldusväärsust ning annab enesekindlust. Hauliit pöörab tähelepanu täitumata unistustele, mis on olnud kandja elu mõtteks.

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt pärlitest, mis on kummist paelal. Seda on mugav randmele panna. Käeketis on kasutatud kullatooni värvitud inglitiiba ja vahelülisid. Kuna käeketid valmivad klientide soovide alusel, saab neid tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ja erinevate elementidega. Käekett pakitakse armsasse lumivalgesse kinkekotti. Kui Te ei leia endale sobivas suuruses või disainiga käeketti, siis andke oma soovist teada aadressil: maili@ingella.ee.

PS! Käekett võiks randme ümbermõõdust olla 1,5-2,5cm suurem. Kõige populaarsem on suurus 18 ja 18,5cm.

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18cm, 18,5cm, 19cm, 19,5cm, 20cm, 20,5cm, 21cm, 21,5cm, 22cm