Käekett Inglitiib (tiigrisilm)

16.0017.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

Tiigrisilm on tuntud selle poolest, et paneb energia kiiresti liikuma, aidates kaasa elutempo tõstmisele ja positiivse suhtumise suurendamisele. See kristall toob energiat, enesekindlust, elujõudu ja oskust end teiste eest kaitsta. Tiigrisilm on üks populaarsemaid jõudu andvaid kristalle, mida nii mehed kui ka naised on sajandeid kasutanud oma aura kaitsmiseks. Tiigrisilm aitab saavutada endale seatud eesmärke ja ambitsioone ning kaitseb õnnetuste eest, mis on seotud metalli või liikumisega. See kristall aitab inimesi, kes tunnevad, et neid saadab pidevalt ebaõnn, sest ta aitab vaadata iseendasse ja mõista, et õnn on meie endi kätes.

Allikas: Internet.

Tootekood: 7536A Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaaspärlitest, mis on kummist paelal. Seda on mugav randmele seada. Kuna käeketid valmivad klientide soovide alusel, saab neid tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ja erinevate elementidega. Käekett pakitakse valgesse kinkekotti. Kui Te ei leia endale sobivas suuruses või disainiga käeketti, siis andke oma soovist teada aadressil: maili@ingella.ee.

PS! Käekett võiks randme ümbermõõdust olla 1,5-2,5cm suurem. Kõige populaarsem on suurus 18,5cm.

 

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18cm, 18,5cm, 19cm, 19,5cm, 20cm, 20,5cm, 21cm, 21,5cm, 22cm