Käekett Inglitiib (roosa kvarts ametüst)

17.0017.90

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

 

Tootekood: 7528B Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaasist pärlitest, mis on kummist paelal ning mida on mugav randmele asetada. Kuna ketid tehakse personaalsed, siis saab käeketti tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ning erinevate elementidega. Käekett võiks randme ümbermõõdust olla 1,5-2,5cm suurem. Kõige populaarsem on suurus 18,5cm. Ketike pakitakse valgesse kinkekotti. Kui sa ei leia endale sobivas suuruses käeketti, siis anna oma soovist teada maili@ingella.ee.

Roosa kvarts aitab eemaldada hirmud ja negatiivse energia ning asendab selle armastuse energiaga. Tingimusteta armastuse õpetaja, armastuse ja suhete ligitõmbaja, olemasolevas suhtes usalduse ja harmoonia taastaja, lõpmatu rahu kivi, südametšakra puhastaja ja avaja, enesearmastuse õpetaja, rahustav traumade ja kriiside korral. Parandab hingehaavu ning arendab kohanemis- ja armas­tamisvõimet. Võib suunata ka väga kalgistunud inimesi usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole. Kunstnike kivina tuntud roosa kvarts elustab fantaasiat ja loovat mõtlemist.

Ametüst on lillakasvioletne kvartskristall. Müstikute kivina toob ta endaga rahu ja tasaskaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Suurepärase verepuhastajana mahendab ametüst füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist valu või stressi. Lisaks aitab vabaneda halbadest harjumustest (sõltuvustest); kõrvaldab hirmud muutuste ees ja laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Ametüst on ka uue armastuse kivi. Kristall sobib eriti hästi meie kolmanda silma ja kroontšakra avamiseks ning tasakaalustamiseks.

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18cm, 18,5cm, 19cm, 19,5cm, 20cm, 20,5cm, 21cm, 21,5cm, 22cm