Käekett Inglitiib (opaliit)

21.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

 

Tootekood: 7535B-2-1 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaasist pärlitest, mis on kummist paelal ning mida on mugav randmele asetada. Kuna ketid tehakse personaalsed, siis saab käeketti tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ning erinevate elementidega. Käekett pakitakse valgesse kinkekotti. Kui sa ei leia endale sobivas suuruses käeketti, siis anna oma soovist teada maili@ingella.ee. Kõige populaarsem suurus on 18,5cm. 

Opaliit on inimese valmistatud inglite kristall. See aitab meil saada kontakti meid ümbritsevate kaitseinglitega ja muuta meie aura nende jaoks vastuvõetavamaks. Usutakse, et opaliit vähendab meeleolu kõikumisi ning puhastab verd ja neere. See kristall sobib ideaalselt lastele, aidates neil suhelda oma kaitseingliga ja mõista elu olemust. Opaliidiga on võimalik luua enda ümber ja oma koju kaitsevõrgustik. Opaliit on inimese loodud räniklaas kaltsiumi ja magneesiumi lisandiga, mis on keemiliselt koostiselt sarnane loodusliku opaaliga.

Allikas: Internet.

Lisainfo

Suurus

17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm