Käekett Inglitiib (kuukivi mäekristall)

16.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

Tootekood: 7133A Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaasist pärlitest, mis on kummist paelal ning mida on mugav randmele asetada. Kuna ketid tehakse personaalsed, siis saab käeketti tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ning erinevate elementidega. Käekett pakitakse valgesse kinkekotti. Kui sa ei leia endale sobivas suuruses käeketti, siis anna oma soovist teada maili@ingella.ee.

Kuukivi on eriliselt naiseliku energiaga kivi, mida juba iidsetel aegadel kasutati naiste müsteeriumides. Kivi on alati seostatud Kuu, viljakuse, emaduse ja naiselikkuse jõuga. On ka armastajate kiviks, lepitades armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes armastajaid üksteisele lähemale. Kuukivi reageerib Kuu faasidele. Ta on kõige tugevam täiskuu ajal ning imab siis endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu. Siis soovitatakse naistel kuukivi mitte kanda vaid jätta kuu paistele oma väge koguma.

Mäekristall on kirgas läbipaistev kvarts. Ta on planeedi kõige võimsam ravitsev ja energiat võimendav kristall. Mäekristall on ideaalne meditatsioonikivi, mis kõrvaldab ruumist kõik segavad energiad, kiirates selginenud õhku rahu ja kaitset. Kvarts on meisterravitseja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. See on ainuke poolvääriskivi, mida saab programmeerida mistahes eesmärgil ning mis tugevdab teiste kristallide toimet. Harmoniseerib kõiki tšakraid.

Allikas, Internet.

Lisainfo

Suurus

17,5cm, 18,5cm, 19,5cm, 20,5cm, 21,5cm, 22cm, 23cm, 24cm