Käekett Inglitiib (ametüst roosa kvarts)

16.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

Tootekood: 7132B Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaasist pärlitest, mis on kummist paelal ning mida on mugav randmele asetada. Kuna ketid tehakse personaalsed, siis saab käeketti tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ning erinevate elementidega. Käekett pakitakse valgesse kinkekotti. Kui sa ei leia endale sobivas suuruses käeketti, siis anna oma soovist teada maili@ingella.ee.

Roosa kvarts eemaldab hirmud ja negatiivse energia ning asendab selle armastuse energiaga. On armastuse ja suhete ligitõmbaja. Olemasolevas suhtes taastab usalduse ja harmoonia. Lõpmatu rahu kivi, südametšakra puhastaja ja avaja, enesearmastus, sisemine tervenemine, rahustav traumade ja kriiside korral. Kivi parandab hingehaavu, arendab kohanemis- ja armas­tasmisvõimet. Võib ka väga kalgistunud inimesi suu­nata usaldamise, armastamise, andestamise ja rahumeelsuse poole.“Kunstnike kivina” elustab fantaasiat ja loovat mõtlemist.

Ametüst on lillakasvioletne kvartskristall, mis soi eriti hästi meie kolmanda silma ja kroontšakra avamiseks ning tasakaalustamiseks. Müstikute kivina toob ta endaga rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Hea verepuhastajana mahenda ametüst füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist valu või stressi. Lisaks aita vabaneda halbadest harjumustest ja sõltuvustest, kõrvalda hirmud muutuste ees ning lase suhtuda tulevikku rahulikult. Ametüst on ka uue armastuse kivi.

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18,5cm, 19,5cm, 20,5cm, 21,5cm, 22cm, 23cm, 24cm