Käekett Inglitiib (ametüst)

16.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

 

Tootekood: 7533B Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaasist pärlitest, mis on kummist paelal ning mida on mugav randmele asetada. Kuna ketid tehakse personaalsed, siis saab käeketti tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ning erinevate elementidega. Käekett pakitakse valgesse kinkekotti. Kui sa ei leia endale sobivas suuruses käeketti, siis anna oma soovist teada maili@ingella.ee.

Ametüst on lillakasvioletne kvartskristall, mis sobib eriti hästi meie kolmanda silma ja kroontšakra avamiseks ning tasakaalustamiseks. Müstikute kivina toob ta endaga rahu ja tasakaalu ning sobib suurepäraselt meditatsiooniks ja keskendumiseks. Hea verepuhastajana mahendab ametüst füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist valu või stressi. Lisaks aitab vabaneda halbadest harjumustest ja sõltuvustest, kõrvaldab hirmud muutuste ees ning laseb suhtuda tulevikku rahulikult. Ametüst on ka uue armastuse kivi.

Lisainfo

Suurus

17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm