Käekett Inglitiib (akvamariin)

16.0016.90

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

 

Tootekood: 7530B Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaasist pärlitest, mis on kummist paelal ning mida on mugav randmele asetada. Kuna ketid tehakse personaalsed, siis saab käeketti tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ning erinevate elementidega. Käekett võiks randme ümbermõõdust olla 1,5-2,5cm suurem. Kõige populaarsem on suurus 18,5cm. Ketike pakitakse valgesse kinkekotti. Kui sa ei leia endale sobivas suuruses käeketti, siis anna oma soovist teada maili@ingella.ee.

Akvamariin sümboliseerib puhtust ja süütust ning sellel on kõik veega seotud omadused. Selle kristalli kandmine mõjub ergastavalt ja noorendavalt. Akvamariin leevendab emotsionaalseid probleeme. See kristall on rahu, õnne, siira rõõmu ning ennekõike tasakaalukate ja õnnelike suhete sümbol, vabastades meeled hirmudest, suurendades keskendumisvõimet ja muutes oma kandja mõtted selgemaks. Akvamariini on aegade algusest seostatud õnne ja jõukuse ning pikaajalise ja viljaka abieluga. Seda kristalli asutatakse sageli veel hambavalu, kõhuhädade, kurgu-, kaela ja kuklapiirkonna valu ning lõuaprobleemidega seotud vaevuste leevendamiseks.

Allikas: Internet

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18cm, 18,5cm, 19cm, 19,5cm, 20cm, 20,5cm, 21cm, 21,5cm, 22cm