Inglite Kodu kinkekaart väärtuses 11eur

11.00

Inglite Kodu kinkekaart on võimalik soetada ka mõnes muus väärtuses. Selleks kirjuta maili@ingella.ee. Kinkekaart kehtib 6kuud ja seda saab kasutada nii sissepääsu eest tasumiseks kui ka kingituste ja meenete ostmiseks.

Inglite Kodu on ametlikult avatud N-L 12:00-17:00. Võru, Põllu 10.

Kirjeldus

Oled sa kunagi viibinud tuhandete inglite keskel?  

Just seda võimast ja muinasjutulist-müstilist kogemust pakume oma hiljuti avatud muuseumis-teemakojas Inglite Kodu. Siia võlumaailma oleme perekonnaga kogunud üle 3000 ingli ja haldja. Kõige kaugemalt on need meieni jõudnud Uus-Meremaalt ja Ameerika Ühendriikidest.  

Mõte luua inglitele ja haldjatele oma kodu oli meie meeltes keerelnud aastaid. Novembris 2005 märkasime, et meie Võru koju on jõudnud väga erinevaid teid pidi suur hulk armsaid ingleid ja haldjaid. Nii sai samal aastal alguse ingli- ja haldjapere eesmärgipärane suurendamine ning 20. novembril tegime esimese sissekande oma inglipere registrisse. Sissekande sisuks oli punase sametkleidiga ingel, kes oli meile saabunud just jõulu eel ühest pealinna kaubamajast. 

Aastate jooksul on see kogu jõudsalt kasvanud ja Inglite Kodu avamise päevaks on selles juba 3233 eset. Siia kuulub nii portselanist, klaasist, metallist, puidust kui ka tekstiilist ingli- ja haldjakujusid. Esindatud on ka kunstnike, keraamikute ja käsitööliste ainueksemplarid. Peale kujukeste, maalide ja tarbeesemete on Inglite Kodus tähtsal kohal tsaariaegsed postkaardid, mida on ligikaudu 300. 

Muuseum-teemakoda Inglite Kodu asub umbes 2 kilomeetri kaugusel Võru kesklinnast, meie enda kodu hoovis. Selles võlumaailmas on tunda romantikat ja müstikat. See on koht, kus saab olla kaugel eemal ülejäänud maailmast ning nautida tassikese tee või kohviga inglite ja haldjate maailma.  

Lisavõimalusena saate osaleda töötubades. Näiteks saab valmistada töötoas tüdrukuteõhtuks käeketi Inglitiib või osaleda helkiva kaitseingli töötoas kõige noorematele. Kohapeal on võimalus osta kaasa kästiööna valmistatud ehteid, hingelikult armsaid kingitusi ja meeneid, sealhulgas meie enda kaubamärgi Ingella parkimiskelli, tänulikkuse ingleid ja inglimagneteid. Kõige väärtuslikumad kingid on aga elamused, mis kunagi meelest ei lähe. 

Olete lahkelt oodatud! Eve (Inglite Kodu perenaine)