Inglimagnet “Armastus annab TIIVAD”

6.90

Armastus on sisemine jõud, mis näitab, et meie jaoks on keegi või miski äärmiselt oluline. Armastus annab TIIVAD ja muudab meie maailma. Armastada ja olla armastatud on lihtsalt parim, mis meiega juhtuda saab. Armastust vajab meist igaüks. Sa pead teadma ja uskuma, et kõik on võimalik. Sa suudad luua endale kõik, mida soovid ja millest unistad. Oma väe ja sisemise jõuga muudad sa oma reaalsust. On võimalik tagasi tuua oma armastatu, parandada suhteid inimesega, kes on praegu su kõrval või tõmmata enda poole just sellist inimest nagu sa vajad.
Inglimagnetiga “Armastus annab TIIVAD” on hea võimalus näidata kellelegi, kui väga sa teda armastad. Samas on see ka väga hea kingitus iseendale, leidmaks ja/või hoidmaks oma armastust.

Magnet annab edasi positiivset emotsiooni nii mõneks eriliseks tähtpäevaks kui ka toob helgust argipäeva tegevustesse.

Laos

Kirjeldus

Inglid on taevalikud sõnumitoojad, kes saadavad meid kogu elu. Nad ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Magnetil olev sõnum tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega ning meie usk inglitesse ja nende väesse annab neile juurde jõudu meid kaitsta ja hoida.

Inglimagnet on tehtud valgest kartongist, millel on tekst “Armastus annab TIIVAD”. Magnetil olev illustratsioon on tehtud Ingella tellimusel Ukraina kunstniku poolt. Magneti mõõdud on: 6,5×9,5cm.

Inglimagnet on tehtud käsitööna koostöös Dreamlamb OÜ-ga.