Ingella särk valge (Girls are angels with invisible wings) nr 23

26.90

Särk on sulgkerge ja sobib inimesele, kes usub oma kaitseinglite väesse ja armastusse.

Kirjeldus

Ingella särk on valminud koostöös Ingella ägedate fännidega. kes peavad kalliks oma kaitseingleid ja tunnevad end suuresti tänu inglitele nagu kaitsvate tiibade kaisus. Disainide suur hulk on tänuavaldus Teile, armsad sõbrad, kes Te olite abiks selle toote välja arendamisel. Suurimad tänud!

Särk on disainitud ja valmistatud Tartus ning selle kvaliteet on sama hea kui maailma tippbrändide spordisärkidel. Särk on nn spordisärgi materjalist ehk on 100% polüester, mistõttu on seda väga kerge hooldada (vähekortsuv, 30C masinpesu, kuivab kiiresti, ei vaja triikimist). Lisaks on särk elastne, rebenemis- ja hõõrumiskindel ning hoiab ideaalselt vormi ega veni välja. Siledal kiul on jahutav omadus, mistõttu on seda eriti mugav kasutada suvel või trennis.

Särgi idee: Ingella OÜ, disainiabi: Faaz OÜ ja tootja Disaintekstiil OÜ (moomoo.ee).

Särgi suurused: S (rind: 88, puus 92, soovituslik pikkus 158-168cm), M (rind 96, puus 100, soovituslik pikkus 162-172cm), L (rind 104, puus, 108, soovituslik pikkus 168-178cm). Tegemist ei ole väga lühikese särgiga. Pildil oleval mannekeenil on seljas M suuruses särk. NB! Hetkel pole valikus kõiki suuruseid (XS-3XL suuruseid). Vajadusel kirjuta: maili@ingella.ee ja võimalusel teeme eritellimuse 😉

Lisainfo

Suurus

L, M, S, XL, XS, XXL, XXXL