Autojuhi kaitseingel A

12.90

Ära kunagi sõida kiiremini, kui sinu kaitseingel suudab lennata. Kaitseingel sobib riputamiseks sõidukisse. Ingli läikiv pind hoiab eemale halva ja kurja. Kaardil olev tekst on must või beež. Inglikese mõõdud: 6,5×5,5cm. Koos kaitsekividega on inglikese pikkus ca 9cm.

Inglike sobib tamiiliga (jõhv pakendis kaasas) riputamiseks autojuhi kõrvalistuja päikesesirmi juurde. Inglikesele on lisatud kaitsekivid tiigrisilm ja hematiit.

Tiigrisilm ja hematiit on mõlemad kaitsekristallid. Metalselt must vaimukivi hematiit on väga tugevatoimeline kristall, mida kasutatakse erinevaks kaitseks. Hematiit on nagu peegel, mis peegeldab keskkonnast tuleva negatiivse energia tagasi sinna kust see tuleb, luues niimoodi aura ümber kaitsva kihi ja blokeerib negatiivse eneriga. Kivi suurendab keskendumisvõimet ja muudab inimesed vapramaks ja teovõimelisemaks. 

Tiigrisilm on üks väekaim kaitsekivi, mistõttu sobib see väga hästi talismaniks eriti reisijatele. Tiigrisilm tasakaalustab, aitab vabaneda hirmudest ja ärevustundest. Kivi kaitseb õnnetuste eest, mis on seotud metalli või liikumisega. www.ingella.ee

Laost otsas