Laupäeval, 6. detsembril kell 12-15 ootame kõiki INGLIPÄEVALE!

Jõulud on aeg, mil ollakse enam avatud ja vastuvõtlikumad kõigele muinasjutulisele ja positiivsele.  Pööratakse suuremat tähelepanu nii abivajajatele kui lähedastele ning soovitakse kinkida oma väljavalitutele seda, mis paitaks nii kingisaaja kui ka kinkija hinge. Ürituse koostööpartneri MTÜ Ingella põhitegevuseks on lisaks inglite ja haldjate kogumisele just erinevate hingele pai tegevate ürituste korraldamine ja läbiviimine.

6.detsembril  Tasku  1.korruse aatriumis on kõigil huvilistel võimalik osaleda Ingella töötubades, kus saab meisterdada endale või oma lähedasele väega kaitseingli (helkur, jõulukaart, taskuingel, ehe jne). On ju hinge paitav, kui saad lähedaselt kingiks tema enda valmistatud taskuingli,  kaasas kaardike: „Kaitseingel Sinule, sest oled kallis minule!“.

Lisaks saab kaunistada piparkooke, jäädvustada end inglitiivulises fotonurgas, meeleolu loovad Laulupesa noorimad lauljad.

Töötubade maksumus on 1 €, kõigi osalenute vahel loositakse välja ingellikke kingitusi MTÜ Ingellalt, Tasku keskuselt ning Kunst ja Hobi Galeriilt!

1. detsembrist saab inglikogu eksponaate imetleda Rahva Raamatu vitriinkapis ja II korruse vitriinis.

Tasku_Inglipaev_685x685_72dpi_kodulehele