Käekett Inglitiib (jadeiit)

16.0017.00

Käekett tuletab meile meelde, et inglid on alati meiega. Inglid ootavad, et pöörduksime nende poole, et nad saaksid meid aidata. Ära unusta, et just sinu usk inglitesse ja nende väesse annab neile jõudu juurde.

Jadeiit on kivi, mis suudab mõjutada nii elusat kui elutut loodust, mistõttu sobib väga hästi maaharijatele. Ta parandab m eeleolu ja väljendusvõimet, andes kasutajale tagasi tema isikupära ja võime armastada. Läänes arvatakse, et jadeiit suurendab sissetulekuid ja kindlustab majanduslikku edu; Idamaades aga leitakse, et kivi pikendavat inimese eluiga ja andvat talle tarkust juurde. Arvatakse, et jadeiit kaitseb õnnetuste ja õnnetusjuhtumite eest, aitab radikuliid ja närvihaiguste ravil ning reguleerib arteriaalset vererõhku.

Allikas: Internet.

Puhasta
Tootekood: 7532A Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Käekett koosneb peamiselt klaaspärlitest, mis on kummist paelal. Seda on mugav randmele seada. Kuna käeketid valmivad klientide soovide alusel, saab neid tellida erinevates suurustes (nt 13-25cm) ja erinevate elementidega. Käekett pakitakse valgesse kinkekotti. Kui Te ei leia endale sobivas suuruses või disainiga käeketti, siis andke oma soovist teada aadressil: maili@ingella.ee.

PS! Käekett võiks randme ümbermõõdust olla 1,5-2,5cm suurem. Kõige populaarsem on suurus 18,5cm.

 

Lisainfo

Suurus

17cm, 17,5cm, 18cm, 18,5cm, 19cm, 19,5cm, 20cm, 20,5cm, 21cm, 21,5cm, 22cm

Pixelmedia